O Nas

Inter-Q - Firma tworzona z pasją

Jesteś tutaj

Inter-Q - naszą domeną jest jakość

 

Firma nasza funkcjonuje od 2002 roku. Inter-Q już w swojej nazwie zawiera synonim jakości. Inter-Q to usługi solidne, a domy budowane z udziałem Inter-Q zawsze podparte są przede wszystkim jakością. Możemy szczycić się dużym doświadczeniem, a zarazem najnowszymi technologiami wykorzystywanymi do wykonywania tynków maszynowych z agregatu (gipsowych i cementowo-wapiennych), wylewek (posadzek, jastrychów) maszynowych zarówno półsuchych z miksokreta, cementowych samorozlewnych i samopoziomujących oraz anhydrytowych, a także izolacji natryskowych.

W miarę upływu czasu i postępu w budownictwie wachlarz świadczonych usług przez naszą firmę stale się rozszerza. Konsekwencją tego trendu jest wprowadzanie innowacyjnych technologii budowlanych, takich jak chociażby izolacje natryskowe pianami PUR, PIR, izolacje przciwwodne, polimoczniki.

Oferujemy profesjonalne wykonywanie świadczonych usług za pomocą najnowszych profesjonalnych urządzeń i stale zgłębianej wiedzy naszej i naszych pracowników.

Posadzki, tynki, docieplenia i izolacje natryskowe, które wykonujemy, gwarantują najwyższą jakość i obniżenie kosztów a zarazem idealną dokładność wykonania.


Dlaczego wybrać nas?

Firma nasza funkcjonuje od 2002 roku, dzięki czemu możemy szczycić się dużym doświadczeniem. Cały czas podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz zdobywamy wiedzę o najnowszych technologiach budowlanych. Wysoka jakość naszych usług pozwoliła na prezentowanie produktów w programie Lafarge SOLIDNA EKIPA.
Stosujemy zawsze najwyższej jakości materiały min. piasek, cement, plastyfikatory, zbrojenie rozproszone (włókna polipropylenowe i strukturalne), stalowe maty zbrojeniowe i taśmy dylatacyjne. Współpracujemy z producentami najlepszych materiałów budowlanych m.in. Lafarge, Knauf, Cekol, Baumit, Kreisel, Polytech.
Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu niemieckich firmy PUTZMEISTER i Brinkmann. Do półsuchych wylewek maszynowych jako jedyna firma w Polsce sosujemy robota o nazwie LOM110. Używamy również mechanicznych zacieraczek talerzowych, dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące i trwałe podłoża tynków i wylewek pod każdy rodzaj wykończenia. Pomiaru dokonujemy profesjonalnymi niwelatorami elektronicznymi i laserowymi, które gwarantują niebywałą dokładność w skali całej inwestycji.

Swoje zlecenia wykonujemy między innymi na terenie

 • Województwo śląskie
 • Powiat bielski (min. Bielsko-Biała, Szczyrk, Buczkowice, Rybarzowice, Meszna, Wilkowice, Bystra, Czechowice-Dziedzice, Bestwina, Kozy)
 • Powiat żywiecki (min. Żywiec, Łodygowice, Milówka, Jeleśnia)
 • Powiat cieszyński (min. Cieszyn, Wisła, Ustroń, Skoczów)
 • Katowice, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Sosnowiec, Pszczyna, Tychy, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, itd...
 • Województwo małopolskie
 • min. Kraków, Kęty, Oświęcim, Andrychów, Wadowice, Sucha Beskidzka oraz inne
 • Województwo opolskie
 • Czechy
 • Słowacja

Jeśli Twojej miejscowości nie ma na tej liście nie przejmuj się, zadzwoń do nas i ustal z nami wszelkie szczegóły odnośnie konkretnej realizacji - na pewno się dogadamy

Kontakt

 • ul. Kalinowa 919,
      43-378 Rybarzowice
 • Tel.: +48 500 262 999

Zapraszamy

Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Żywiec, Pszczyna, Suszec, Tychy, Cieszyn, Katowice, Rybarzowice, Łodygowice, Szczyrk, Buczkowice, Meszna, Wilkowice, Bystra, Czechowice-Dziedzice, Wisła, Ustroń, Rybnik, Kęty, Mazańcowice, Bestwina, Ligota, Gliwice, Chorzów, Sosnowiec ... oraz okolice.